Logo

Location

Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi

phone

+90 216 441 39 00

Doç.Dr.Necati Tatarlı

 • firuze bayram

  Mrb,benim babam 1 ay önce 2.kez beyin felci gecirdi,ilac tedavisi görüyor,sizi bizzat taniyan bir arkadasim size göstermemizi tavsiye etti.ancak hastane randevularinda isminiz cikmiyor.babam haftaya ankaraya dönecek,sizinle nasil iletisim kurabiliriz?lütfen yardimci olun

  • Sn.firuze bayram

   Merhaba Firuze Hanım,

   İnternet sitemde bir sorun vardı. E-mailinizi şimdi gördüm. Yarın (02 Aralık 2014 Salı Günü) Dr.Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Beyin Cerrahisi Polikliniği'nde görevliyim. babanız buarada ise getirebilirsiniz.

   Selamlar.

   Dr. Necati Tatarlı

 • Mustafa Karaca

  S.A. Hocam sizin ameliyat ettiğiniz komşum ziya şener beyin tavsiyesi ile sizin hastanız olmak istiyorum hastaneden randevu almama rağmen sizin ameliyatta olmanız sebebiyle muayene olamadım bana konulan hastalığın raporunu aşağıda olduğu gibi yazdım yorumunuz nedir öğrenmek isterim Birde randevu almadan gelsem MR ve diğer raporları size gösterebilirmiyim İLginiz için şimdiden teşekkür ederim. Lomber lardozda düzleşme L5 vertebrade bilaterel spondilolizis mevcuttur L5-S1 grade 2 anterolistezis eşlik etmektedir Anterolistezis veforaminal disk protrüzyonu nedeni ilesağ nöral foramen belirgin daralmıştır Foraminal sinir kökü hafif basılı olarak değerlendirildi.

  • Sn.Mustafa Karaca

   Merhaba Mustafa Bey;

   İnternet sitemde bir sorun vardı. E-mailinizi şimdi gördüm. Yarın (02 Aralık 2014 Salı Günü) Dr.Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Beyin Cerrahisi Polikliniği'nde görevliyim. Polikliniğe filmlerinizle beraber gelebilirsiniz.

   Selamlar.

   Dr. Necati Tatarlı

    

    

    

    

 • Şeyma DEMİR

  İyi günler hocam ben Bolu'dan Şeyma. Dedemin rahatsızlığı ile ilgili bir sorum olacak. Dedemin iki hafta önce sol tarafına felç teğet geçmiş şu anda biri olmadan ayakta duramıyor. Baş ağrısı,ara sıra unutkanlık baş gösterdi. Ne yapmamız gerekiyor?

  • Sn.Şeyma DEMİR

   Merhaba Şeyma Hanım;

   İnternet sitemde bir sorun vardı. E-mail'inizi şimdi görebildim. Babanızı Bolu'da Nöroloji Polikliniği'ne götürün. Orada tetkik ve tahlilleri yapılır. Size ne yapmanız gerektiğini söylerler. Geömiş olsun.

   Selamlar.

   Dr. Necati Tatarlı

   01.Aralık.2014

 • Bahriye Altunparlar

  merhaba Doktor bey, ben size bundan 2-3 ay kadar evvel muayene olmuştum.bacaklarımın üst kısımlarında ,ve arka kısımlarında çekmeler ve ağrılar olduğunu,yürümekte dahi zorlandığımı çok kısa mesafeden sonra şiddetli ağrılarımın dahada şiddetlendiğini söylemiştim. sizde bana mr cektirmiş. ve mr neticesinde fıtık oluşumu olduğunu ve bel kaymamın olduğunu söylemiştiniz.ameliyat olmam gerektiğinide söylemiştiniz. ben o an için ameliyat olmamıştım.Doktor bey ben ameliyatı ocak veya şubat gibi olmayı planlıyorum.bir mani olmazise tabi,ameliyata kadar geçen bu süre zarfında herhangi bir kötü durum oluşurmu felç gibi, yakınlarım beni korkuttular. felç bile olabilirsin dediler,birde ameliyattan sonra ne kadar süre içerisinde düzelme olur,ve ameliyattan sonra olumsuz bir durumda oluşurmu. birde doktor bey ben 3 sene kadar önce ayagımdan ameliyat oldum kemikte yamulma dediler ve operasyon gecirdim. şimdiden teşekkür ederim,çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim,

  • Sn.Bahriye Altunparlar

   Merhaba Bahriye Hanım; İnternet sitemde bir sorun vardı. E-mail'inizi şimdi gördüm. Sizi bugün ameliyat ettim. Ameliyat gayet başarılı geçti. Yarın (02 Aralık 2014 Salı günü)görüşmek üzere. Sorunlarınız büyük ölçüde geçecek. Geçmiş olsun. Selamlar. Dr. Necati Tatarlı 02.Aralık.2014

 • berrin kepekci

  Merhaba Annemin hareketli Bel kayması rahatsızlığı var.Bu durumda ameliyat olması tek çözümmü olur. Teşşekürler.

  • Sn.berrin kepekci

   Merhaba Berrin Hanım;

   İnternet sitemde bir sorun vardı. E-mail'inizi şimdi görebildim. Annenizin bel kaymasının eğer hareketli olduğu tespit edildi ise, ameliyattan fayda görür. Ama annenizin yaşı ve diğer hastalıkları önemli. Ağrısının şiddeti de önemli. Bir ara Dr.Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin Cerrahisi Polikliniği'ne bana filmleri ile beraber annenizi muayeneye getirirseniz dah faydalı olur. Geçmiş olsun.

   Selamlar.

   Dr. Necati Tatarlı

   01 Aralık 2014

 • Aykut Arslan

  Merhaba hocam İyi Akşamlar .Bende Hafif bel ve boyun agrilari var.Arkadaslarim sürekli bana biraz dik dur diye espiri li bi dille yaklasiyorlar hatta.Dik duramaya calistigim zamanda omiriliklerimde bi kasilma göğüs kafeslerimde bi gerginlik oluyor yani zorlaniyorum .yakin bi tarih iiçin randevu aldim hastaneden en yakin zaman icinde görüşmek üzere. Iyi calismalar

  • Sn.Aykut Arslan

   Merhaba Aykut Bey;

   İnternet sitemde bir sorun vardı. E-mail'inizi şimdi gördüm. Polikliniğe geldiniz mi? Gelmediyseniz en kısa sürede gelin. yardımcı olurum. Geçmiş olsun.

   Selamlar.

   Dr. Necati Tatarlı

   01 Aralık 2014

 • sadi gengönül

  hocam merhabalar, 38 yaşinda erkeğim.Geçmiş dönemde ağır işlerde çalışmıştım.Bel ağrılarım vardı ancak son dönemlerde dahada çoğaldı. 20 gün önce 3 gün boyunca yatalak kaldım. aşırı bel ağrısı şikayetinden lomber mr çektirdim ve aşağıdaki bulgular yazıyordu. inceleme sagittal T2 FSE, aksiyal T2 FSE kesitler ile elde olunmuştur. Lomber lordoz tabiidir. Vertebra end platolarında multible seviyede schmorl nodülleri bulunmaktadır. L5 vertabrası saklarizedir.L4 vertabrasında grade 1 spondilolistezis mevcuttur. L4-L5 düzeyinde dejenerasyon ve posterior bulding zemininde sol foraminal protyüzyon mevcut olup, bu düzeyde hafif derecede anterior listezis eşlik etmesiyle beraber solintervertebral foremen belirgin olarak daralmıştır. Dural kese ön duvarda hafif indentesyon ve sağ intervertebralforamende de hafif derecede darlık saptanmıştır. Konus medullaris normal konfigürasyondadır.Paraspinal yumuşak dokular doğal görünümdedir.dadır. Birde dinamik lomber grafi var. Tranzisyonel vertabra görünüm mevcuttur.nötral pozisyonlarda L4-5 düzeyinde Grade I-II anterior liztesis mevcuttur. Bu liztezis hiperfleksiyonda regrese olmaktadır. Hiperekstansiyonda ise daha da belirginleşmektedir.Bulgular L4-5 düzeyindeki instabilite açısından anlamlıdır. Kilinik bulgular ile kolerasyonu önerilir.L5-S1 ve L4-5 disk yükseklikleri azalmıştır. Şimdilik iyiyim ama sol bacağımda halen güç kaybı var. Yaşantımı pek engellemiyor. Ameliyat diyen var demiyen var Bu durumda ne yapmam lazım. Değerli görüşlerinizi istirham ediyorum. Not:Hayatımda yazdığım en zor yazıydı :) Saygılarımı sunar, çalışmalarınızdaki başarıların devamını dilerim Sadi GENGÖNÜL 533 486 20 47

  • Sn.sadi gengönül

   Sadi Bey merhaba,

   GERÇEKTEN UZUN BİR PARAGRAF OLMUŞ. BU KADAR TIBBİ BİLGİYİ YAZABİLMENİZ GERÇEKTEN BAŞARI. 15.01.2015 TARİHİNDE POLİKLİNİKTEYİM. BANA FİLMLERİNİZLE BERABER GELİRSENİZ DAHA FAZLA YARDIMCI OLABİLİRİM.

   SELAMLAR.

 • Ümit Akgün

  Merhaba hocam, MR sonucunda Sol temporal lob anteromedial komşulukta tüm sekanslarda BOS ile izointens karakterde ve diffüzyon ağırlıklı görüntülemede diffüzyon kısıtlaması sergilemeyen 48x33 mm boyutlarında araknoid kist tespit edildi. Tedavisi nedir hocam. 1-2 gündür sol tarafımda uyuşukluk hissetmeye başladım. Kistten kaynaklı mıdır. Piskolojik olabilir mi.

  • Sn.Ümit Akgün

   Araknoid kistler zararsız kistler olup, çoğu doğuştan itibaren vardırlar. Çok nadiren beyne baskı yaparak başağrısı gibi şikayetlere yolaçarlar. Bu nedenle cerrahi olarak tedavi edilmeleri gerekmez. 6 ay sonra kontrol MR çekilmesi ve büyüme olmadığı görülmesi gerekir. Şikayetinize gelince, o tamamen psikolojik. Çünkü sol taraftaki kist, bulgu verecek olsa (ki böyle bir bulgu vermez), sağ tarafta probleme yol açardı. Sizin şikayetiniz solda :)))

   6 ay sonra yeni MR çektirin.

   Geçmiş olsun.

    

 • beyza tüfekçioğlu

  17 yasindayim sizin aneliyat yaptiginiz bi hasta onerdi bi bakarmisiniz ?Torakolomber aksta hafif düzeyli sağ skolyoz mevcuttur. vertebre korpus köselerinde minimal dejeneratif osteofitik sivrileşme izlenmektedir S1 vertebra korpusu lomberizedir L1-2 L5 intervertebral diskinde dejenerasyona sekonder sinyal kaybı L1-2 diskinde bulging izlenmektedir. Anterior epidural mesafe obliteredir.Dural saka minimal bası mevcuttur.Bilateral nöral foramenler açıktır.Ana sinir kökleri serbesttir. L5-S1 diskinde diffüz annüler bulging izlenmektedir.Anterior epidural mesafe obliteredir. Dural saka minimal bası mevcuttur. Bilateral nöral foramenler minimal daralmıştır. Ana sinir kokleri serbesttir

  • Sn.beyza tüfekçioğlu

   Çektirdiğiniz MR'da birtakım problemler var. Fakat bunlar çok ciddi problemler değil. İlaç tedavisi uygulanabilir. Geçmezse egzersiz veya fizik tedavi uygun olur.

   Geçmiş olsun.

   Selamlar.

    

 • beyza tüfekçioğlu

  Torakolomber aksta hafif düzeyli sağ skolyoz mevcuttur. vertebre korpus köselerinde minimal dejeneratif osteofitik sivrileşme izlenmektedir S1 vertebra korpusu lomberizedir L1-2 L5 intervertebral diskinde dejenerasyona sekonder sinyal kaybı L1-2 diskinde bulging izlenmektedir. Anterior epidural mesafe obliteredir.Dural saka minimal bası mevcuttur.Bilateral nöral foramenler açıktır.Ana sinir kökleri serbesttir. L5-S1 diskinde diffüz annüler bulging izlenmektedir.Anterior epidural mesafe obliteredir. Dural saka minimal bası mevcuttur. Bilateral nöral foramenler minimal daralmıştır. Ana sinir kokleri serbesttir Bi aciklarmisiniz ?

  • Sn.beyza tüfekçioğlu

   Merhaba Beyza hanım; Çektirdiğiniz MR'da birtakım problemler var. Fakat bunlar çok ciddi problemler değil. İlaç tedavisi uygulanabilir. Geçmezse egzersiz veya fizik tedavi uygun olur. Geçmiş olsun. Selamlar. 25.02.2015

 • Serdar TAŞKAN

  İyi günler Necati Bey. Size ulaşma şeklim Bolu'dan Yasemin Ağca hanım efendi sayesinde oldu.Kendisinin bel fıtığı rahatsızlığı varmış ve size tedavi olmuş. Benim bel fıtığım var ve benim bildiğim 8 senedir bu rahatsızlığım devam ediyor.Öncesinde de ara ara ağrılarım oluyordu.Bir çok hekimle görüştüm ve fizik tedavi gördüm. Ne hekimler ameliyata yanışıyorlar ne de fizik tedavi beni iyileştirebiliyor.Ağrılı yaşamak kabusa dönüyor ki her gün egzersizleri yapıyor olsamda. Necati bey size Mr'larımı posta yoluyla ya da mail yoluyla göndermeye çalışsam,olur mu?Bir fikir oluşması anlamında...Yoksa muayeneye gelmemi mi istersiniz? Ankara da yaşıyorum. 35 yaşındayım, 181 cm boyunda 102 kikoyum. İyi çalışmalar.

  • Sn.Serdar TAŞKAN

   Merhaba Serdar bey;

   Çektirdiğiniz MR'ların CD'lerinin kopyalarını bana posta ile ya da e-mail yoluyla yollayabilirsiniz.

   Adres: Dr.Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin Cerrahisi Kliniği Kartal/İstanbul

   e-mail: necatitatarli@yahoo.com

   Geçmiş olsun. Selamlar.

    

 • fatma kırıktaş

  Annenin beyninde baloncuk var ameliyat deniliyo size ulaşmak istiyoruz bas aqrısı oluyor kartal hastanesinde oldunuzu oqrendik randevu aldık başka yapmamız gereken ne olabilir

  • Sn.fatma kırıktaş

   Merhaba Fatma hanım;

   Yarın sabah saat:9'da 3. kattaki odama, anneniz ve filmleri ile gelebilirsiniz.

   Geçmiş olsun. Selamlar.

   25.02.2015

 • gönül kırıktaş

  Merhaba hocam benim annenin beyninde baloncuk var riskli olduğunu söylüyolar sizi bize tavsiye ettiler sizinle görüşmemiz gerekiyo ama size ulaşamıyoruz sizinle görüşmemiz mümkünmü bilmediğimiz bi hastalık o yüzden endişeliyiz bilgilerinize ihtiyacımız var sizden cevap bekliyoruz

  • Sn.gönül kırıktaş

   Merhaba Gönül hanım;
   Yarın sabah saat:9'da 3. kattaki odama, anneniz ve filmleri ile gelebilirsiniz.
   Geçmiş olsun. Selamlar.
   25.02.2015

 • Aynur kırıktaş

  Hocam annemin beyninde baloncuk var küçük olduğunu ama büyümden riski azken ameliyat olmasını söyldi meslektaşlarnıZ ancak biz bunu yeni oqrndik endişe icersndyiz sizin kartal hastanesinde oldnuzu bir meslektasnzdan oqrendik hastanenzden randevu aldık Martin 2 sinde ancak randevu alırken sizin adnz yoktu napmamz qerek bze cevap atmanzı bklyoruz..

  • Sn.Aynur kırıktaş

   Merhaba Aynur hanım;
   Yarın sabah saat:9'da 3. kattaki odama, anneniz ve filmleri ile gelebilirsiniz.
   Geçmiş olsun. Selamlar.
   25.02.2015

 • ozlem akin

  Necati bey merhaba..ayin 8`inde hangi hastanede gorev yapmaktasiniz..hicbiryerden ulasamiyorum bilgilerinize mr sonucumu gostermem lazim...

  • Sn.ozlem akin

   Merhaba Özlem Hanım;

   25.05.2015 sabah saat: 09:00'da Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi 3. Kat Beyin Cerrahisi Servisi'ne hasta ve filmleri ile gelin. Yardımcı olurum.

   Selamlar.

    

   Dr. Necati Tatarlı

   22.05.2015

 • ramazan toykar

  merhaba hocam annemde 4 bel fıtığı kalçada çıkık birbacagı diğerinden 8 cm kısa ortopedi bölümü beyin cerrahiye yönlendirdi ameliyat olmazsan felç olabilirsin dedi.araştırmalarımız neticesinde tavsiyeler üzerine sizin hastanız olmak istiyoruz annemi değerlendirirseniz müteşekkür oluruz saygılrımla. 0553 027 90 37 ramazan toykar

  • Sn.ramazan toykar

   Merhaba Ramazan Bey; Kartal Eğitim ve araştırma Hastanesi'ne hasta ve filmleri ile gelin. Size yardımcı olurum. Dr. Necati Tatarlı 22.05.2015

 • Fikret ŞAHİN

  Merhaba Necati hocam. Abimin bel fıtığı problemi var. Ameliyat olması gerektiğini söyüyorlar. Hasta ve hasta yakınlarınızdan herkes sizi önerdiler. Ancak size ulaşamadık. Sizinle eğer uygun görürseniz muhakkak görüşmek istiyoruz.sAYGILARIMLA.

  • Sn.Fikret ŞAHİN

   Merhaba Fikret Bey, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne hasta ve filmleri ile gelin. Yardımcı olurum. Selamlar. Dr. Necati Tatarlı 22.05.2015

 • pLBnvTQeucOFvZyi

  9p9D8o http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com

  • Sn.pLBnvTQeucOFvZyi

   hjhjhjhjhjhj

 • hatice okatan

  hocam yaşlı bi annem belinden çokrahatsız size gelmek istiyoruz ama randevü alamıyoruz lütfen yardımcı olurmusunuz ne yapalım

  • Sn.hatice okatan

   16.11.2015 tarihinde poliklinikteyim. Hastanızı getirebilirsiniz.
   Selamlar.

   10.11.2015
   Doç. Dr. Necati Tatarlı

 • sevda yaşlı

  Necati bey:babam binyali taş 2014 şubat ayında bel fıtığı ve kaymasından ameliyat oldu 6 platin takıldı ama sürekli ağrılarından şikayetçi hiç rahat olmadığından dolayı size tekrar muayene olmak istiyoruz ama randevu alamıyoruz.Lütfen bize yardmcı olurmuzunuz şimdiden teşekkür ederim saygılarımla...

  • Sn.sevda yaşlı

   16.11.2015 tarihinde poliklinikteyim. Hastanızı getirebilirsiniz. Selamlar. 10.11.2015 Doç. Dr. Necati Tatarlı

 • Feridun Bilgin

  Mrb,babam yaklaşık 3 ay önce bel fıtığı ameliyatı oldu ameliyattan 45 gün sonra kontrole gelmesini söylediniz ama e randevu sisteminde randevu görünmüyor sizinle nasıl görüşebiliriz?yardımcı olursanız sevinirim

  • Sn.Feridun Bilgin

   16.11.2015 tarihinde poliklinikteyim. Hastanızı getirebilirsiniz.
   Selamlar.

   10.11.2015
   Doç. Dr. Necati Tatarlı

 • Bahriye cekal

  6 ay önce sizinle görüştük.beyin bel boyun mr ı istemiştiniz.adatepe semt pol.görüştük.ama sonuçlarımı gösteremedim.orada bulunan doktor beyin damarlarımdan ikisinin tıkalı olduğu söyledi.hiç bir tedavi uygulamadı.yalnızca kan sulandırıcı içmemi söyledi.ama şiddetli baş ağrılarım sık sık olmaya devam ediyor.titremelerimde sıklaştı.lütfen cevap verirseniz sevinirim.iyi akşamlar

  • Sn.Bahriye cekal

   16.11.2015 tarihinde poliklinikteyim. Hastanızı getirebilirsiniz.
   Selamlar.

   10.11.2015
   Doç. Dr. Necati Tatarlı

 • oktay onay

  Necati bey merhaba. oğlum şuan 4,5 yaşında. bebekliğinde beyninde sıvı oldugu söylenmişti ve araştırmalar sonucunda tufan bey e gelmiştik. 1,5 yıl kadar ara ara kontrole getirmiştik. uzun zamandır kontrol ettirmedik siz de çocuklara bakıyor musunuz randevu alsam

  • Sn.oktay onay

   16.11.2015 tarihinde poliklinikteyim. Hastanızı getirebilirsiniz.
   Selamlar.

   10.11.2015
   Doç. Dr. Necati Tatarlı

 • Elif Yavuz Dokgöz

  Necati Hocam Merhaba, Geçtiğimiz hafta, annemi size muayene için getirmiştim. Düşme dolayısıyla, omurgada kırık/çökme meydana gelmişti. Çok geciktirmeden operasyon yapılmasını uygun gördünüz. Bu nedenle, tekrar size gelip ameliyat konusunda görüşmek istiyoruz. Sizi hangi günler, nerede bulabiliriz? Bu bilgiye göre annemi getireceğim. İlginiz için çok teşekkürler.. Saygılar, Elif Yavuz Dokgöz 19.11.2015

  • Sn.Elif Yavuz Dokgöz

   Elif Hanım;

   20.11.2015 Cuma günü saat:09:00'da beyin cerrahisi servisi 3. kata hastanız ve filmleri ile beraber gelin. Yardımcı olurum.

   Selamlar.

   Doç. Dr. Necati Tatarlı

   19.11.2015

 • sidar özcan

  iyi aksamlar hocam ben üsküdar devlet hastanesınde ameliyat oldum iki ay oldu agrılarım hıc gecmiyor ne yapmam lazım

  • Sn.sidar özcan

   Doktorunuza başvurup ağrılarınızın geçmediğini söyleyin. Size yardımcı olacaktır. Geçmiş olsun. Selamlar.

   30.11.2015

   Doç.Dr.Necati Tatarlı 

 • Aytaç ÖZEN

  Sayın Necati TATARLI, Annemin belinde bir adet fıtık çıktı.Bu fıtık sinire baskı yaptığı için sağ bacağında ağrı var.Ağrıdan dolayı sağ ayağına basamıyor.Ameliyatın riski var mıdır?Ameliyat sonrası bi sıkıntı oluşur mu? Ameliyat kaç saat sürer? Saygılarımla

  • Sn.Aytaç ÖZEN

   Sayın Aytaç Bey,

   Her ameliyatın riski vardır. Hastalar bu riski göze alıp ameliyat olurlar; başka çareleri olmadığı için. Ameliyat sonrası problemler yaşanabilir. Ameliyat ortalama 2 saat sürer. İsterseniz hastaneye randevu alıp gelebirisiniz. Yardımcı olurum.

   Geçmiş olsun.

    

   10.12.2015

   Doç. Dr. Necati Tatarlı

    

 • emre solmaz

  merhaba necati bey,babam 1 yıl kadar önce diş cektirmişti.daha sonra dayanılmaz agrılar çekti.hastahaneye gittiğinde diş çekiminde sinirlerinin yıprandiğini söylemişler.kendisine kastamonu'da ilaç tedavisi uygun görüldü.burada hastanenizde de muayene olmasını istiyoruz. kastamonu'da beyin cerrahisi ve nöroloji servislerinde tedavisi gerceklestirildi.burada sizden randevu almamız uygun olur mu? yada önerdiğiniz bir polıklınık veya doktor var mı ?

  • Sn.emre solmaz

   Merhaba Emre Bey,

   Hastaneden benim adıma randevu alıp gelebilirsiniz. Yardımcı olurum.

   Geçmiş olsun.

    

   10.12.2015

   Doç. Dr. Necati Tatarlı

    

    

 • Selin kaplan

  hocam merbaha ben bartından dr hayati beyin tavsiyesi üzerine yaziyorum bartından geleceğiz poliklinik günlerinizi öğrenebilir miyiz ? Hocam durumumuz acil simdiden teşekkür ederiz

  • Sn.Selin kaplan

   Selin Hanım;

   Sanıyorum dün bana ulaştınız. Annenize ameliyat önerdim. Geçmiş olsun.

   16.12.2015

   Doç. Dr. Necati Tatarlı

 • 1

  Disclaimer: We are not responsible for any financial loss, data loss, downgrade in search engine rankings, missed customers, undeliverable email or any other damages that you may suffer upon the expiration of necatitatarli.com. For more information please refer to section 17.c.1a of our User Agreement. This is your final notice to renew necatitatarli.com: https://dncorp.org/?n=necatitatarli.com&r=c In the event that necatitatarli.com expires, we reserve the right to offer your listing to competing businesses in the same niche and region after 3 business days on an auction basis. This is the final communication that we are required to send out regarding the expiration of necatitatarli.com Secure Online Payment: https://dncorp.org/?n=necatitatarli.com&r=c All services will be automatically restored on necatitatarli.com if payment is received in full before expiration. Thank you for your cooperation.

  • Sn.1

Doktorunuza Sorun